Kniha návštěv

Titulek: Vkusné a velmi povedené stránky Tiché Vložil: Jiří Svoboda Datum: 07.05.2017

Děkuji za velmi pěkné stránky. Jelikož už delší dobu nebydlím v Tiché, jakožto Tichavský rodák rád procházím Vaše stránky.

Titulek: Krásné stránky o jednom z mála krásném místě v Beskyd Vložil: S. Zemanová Datum: 01.05.2013

Už to budou dva roky, kdy jsem od nás se chystala na čundr po Beskydských vrcholech. Do Tiché jsem zavítala, abych zde navštívila své příbuzné a Vaše obec mě velice zaujala a má hodně společného s naším městysem. A přeji Vám aby vám vše vycházelo a Vaše obec jen zkvétala.
P.S. Tohle léto možná obec Tichou opět navštívím a moc se těším až vše ukážu manželovy :-)

Titulek: Úžasné !!! Vložil: Renata Krutilová Datum: 15.01.2013

Chtěla bych touto formou poděkovat všem, opravdu všem, kteří se podíleli a ještě nemalou měrou budou podílet na tvorbě těchto skvělých stránek. Nejsem tichavská rodačka, a tak jsem si po nastěhování do Vaší vesničky musela jako budoucí občanka i učitelka 1.st. ZŠ spoustu informací vyhledávat v různých brožurkách, kronikách i v jiných zápisech. TADY je mám jako na dlani. Přehledně, stručně, výstižně, rozmanitě.............. Bravóóóóó!!! Možná by nebylo na škodu postupně přidat i pár zajímavostí ohledně nynějších sportovních klubů (fotbal, zápas),včelařského či mysliveckého sdružení, které mělo a má v Tiché také určitou tradici. A pokud zde existoval i nějaký ten divadelní spolek - vím jen, že když jsme zde začali bydlet, hrávaly tichavské maminky nádherné pohádky pro své ratolesti - nebylo by špatné ho do stránek přidat. DÍKY! DÍKY! DÍKY!ŽE JSTE!

Titulek: Infomacemi nabité stránky... Vložil: Jiří Trinkewitz Datum: 25.12.2012

Konečně je o Vánocích trochu času a tak jsme se rozhodli, jít se zítra podívat na stezku. Vůbec jsem netušil, že ke stezce byly vytvořeny takovéto obsáhlé stránky. Velice mě to potěšilo, a byť je po půlnoci informace přímo hltám. Smekám klobouk a díky za tu práci. Srd. zdr. Ji. Tr.

Titulek: hurááá Vložil: Alena Korčeková Datum: 08.11.2012

Díky za to, že jsem jedna z prvních čtenářů. S velkou radostí smekám!!! Výsledek je nad očekávání skvělý. Už mám další kontakt s majitelkou vzpomínkových fotografií - takže žádné usínání na vavřínech nebude, tato skvělá aktivita bude mít asi nekonečné pokračování. Velký dík za nápad a hlavně za chuť věnovat všem současníkům tento dar díky nespočítatelnému množství hodin, které asi chyběly vašim rodinám. Blahopřeji, dílo nechť se pochválí samo. Přeji hodně spokojených, návštěvníků (možná i kritických).

Přidat nový příspěvek